Szukanie zaawansowane
koszyk jest pusty

Kominek ABX BAVARIA AHORN kaflowy 7kW (1947)


Kup teraz: 4 670,00 zł

Ilość: z 96 szt.

lub

Parametry przedmiotu

  • Stan: Nowy

Opis


 
Przedmiotem aukcji jest:

Kominek wolnostojący
ABX BAVARIA K
Kolor AHORN
Cokół prosty 
 
Kominek jest najwyższej klasy produktem renomowanej czeskiej firmy ABX !

 
 
Charakterystyka:
 

Moc znamionowa: 7 kW

Moc regulowana: 3,5 - 9 kW

Opał: drewno / brykiety drzewne / brykiety z węgla brunatnego

Zużycie dopuszczalnego opału przy mocy znamionowej [kg/hod]: 2,1 / 2,1 / 1,5

Sprawność energetyczna [%]: 78 / 76 / 79

Temperatura spalin [°C]: 230 / 249 / 230

Ogrzewana przestrzeń: 70-180 m3

Podłączenie przewodu dymnego: górny / tylny

Średnica przewodu dymnego: 150 mm

Próby: EN 13240:2001/A2:2004/AC:2007, DIN+, BvG §15a, BlmSchV stufe 1, BlmSchV stufe 2

Wymiary [wys./szer./gł.]: 1000mm / 766mm / 450 mm

 
 
Seria K - wkład kombinowany żeliwo + blacha.
 
Możliwość spalania drewna, brykietów drzewnych oraz brykietów z węgla brunatnego !!!

 
Kominek idealnie komponuje się z jasnymi wnętrzami mieszkań !!!

 
 
Produkt jest nowy, kompletny i oryginalny !!!

 
 

 

Wszystkie produkowanie piece zostały skonstruowanie na podstawie najnowszych osiągnięć w branży.

Wysoka jakość produkowanych pieców kominkowych i kominków jest uzyskiwana dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom.

Piece marki ABX spełniają najostrzejsze wymagania normy DIN+ badanie w autoryzowanych laboratoriach badawczych w Niemczech i Austrii.
 

 
W skład wysyłki wchodzą:
 

Piec kominkowy ABX BAVARIA K kolor AHORN

Instrukcja obsługi

Paragon lub faktura VAT


 

 
Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem.
 
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!
 
  • Formy płatności Płatność z góry
  • Sposoby płatności Przelew tradycyjny Przelewy24
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.
Dane sprzedawcy:
Grzegorz Wendołowski
Grzegorz Wendołowski AKOM
ul. Kościuszki 29
87-820 Kowal
REGON: 910044007
NIP: 888-100-27-46

Telefon kontaktowy: +48 600-196-100

Email kontaktowy: pawel@grzejnik.net

Informacje od sprzedającego
Odstąpienie od umowy

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem heating_center@interia.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
-imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
-datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
-przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
-wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

WARUNKI GWARANCJI

1. Gwarancja obowiązuje na terenie Polski. Sprzedawca udziela gwarancji na okres xx miesięcy od daty sprzedaży. Realizatorem świadczeń gwarancyjnych jest sprzedawca urządzenia. Wykryte w tym czasie wady będą usuwane bezpłatnie. Naprawa zostanie wykonana w możliwie najkrótszym terminie do 14 dni roboczych od daty dostarczenia urządzenia do sprzedającego. Sprzedawca zastrzega sobie prawo wydłużenia powyższego okresu w uzasadnionych przypadkach.
2. Sprzedawca udziela gwarancji na produkt. Gwarancja nie obejmuje usługi montażu.
3. Naprawą gwarancyjną określa się wykonanie czynności, których celem jest usunięcie wady urządzenia objętego gwarancją. Urządzenie lub podzespoły, w których stwierdzone zostaną braki materiałowe, konstrukcyjne lub produkcyjne i z tego powodu działają nieprawidłowo, będą naprawiane lub wymieniane. Po wykonaniu czynności serwisowych wymienione części stają się własnością Sprzedawcy.
4. Gwarancji nie podlegają:
- uszkodzenia mechaniczne, termiczne, chemiczne i wszystkie inne powstałe wskutek działania lub zaniechania użytkownika lub działania siły zewnętrznej (np. zjawisk atmosferycznych, przepięć lub zakłóceń elektrycznych bądź elektromagnetycznych)
- uszkodzenia powstałe wskutek: niewłaściwego montażu (niezgodnego z instrukcją montażu) oraz zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi, zmian konstrukcyjnych i przeróbek dokonanych przez użytkownika lub inne osoby trzecie; używanie niesprawnych produktów.
- uszkodzenie wynikające z wcześniejszego rozmontowania lub naprawiania przez osoby do tego nieuprawnione - urządzenia z uszkodzoną (niewidoczna data produkcji), zerwaną tabliczką znamionową
- wymiany części posiadających określona żywotność i ulegających naturalnemu zużyciu: żarówki, baterie, akumulatory, koła zębate, sprężyny, bezpieczniki, szczotki komutatorowe itp.
- uszkodzenia urządzeń wynikające z niewłaściwego doboru względem przeznaczenia
5. W przypadku dokonania 3 nieskutecznych napraw gwarancyjnych tego samego rodzaju kupującemu przysługuje prawo wymiany wadliwego elementu na nowy. W przypadku zakupu kilku urządzeń w jednym zestawie, możliwość wymiany dotyczy tylko tego urządzenia, którego trzykrotne naprawy okazały się nieskuteczne.
6. Sprzedawca nie ponosi kosztów związanych z demontażem, montażem oraz transportu do, i z serwisu.
7. Gwarancja bez dołączonego dowodu zakupu, stempla sprzedawcy, wpisanego modelu urządzenia lub numeru seryjnego, podpisu nabywcy oraz bez daty sprzedaży jest nieważna.
8. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Klienta wynikających z rękojmi. W opisie każdego produktu jest podany okres gwarancji.


Zgłoś naruszenie zasad

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: Szybkie płatnosci internetowe Dotpay