Szukanie zaawansowane

Grzejnik elektryczny NOGEN N4820 GRAFIT + STOPKI (6402)

Aktualna cena
1,00 zł

Cena minimalna nie została osiągnięta

Wpisz swoją ofertę tutaj
(nie mniej niż 1,00 zł)

Parametry przedmiotu

 • Stan: Nowy

Opis


 

 
Przedmiotem aukcji jest:

Energooszczędny grzejnik elektryczny
NOGEN N4820
GRAFITOWY

2000W
40m2
+ STOPKI GRAFITOWE
 

Zdjęcie podglądowe

 
Gwarancja na elektronikę - 2 lata !
 
Gwarancja na pozostałe elementy - 10 lat !

 
 
POLSKI PRODUCENT !!!

WYSYŁKA W CIĄGU 24H !!!


 
 
Parametry techniczne:
 

Moc grzejnika: 2000 W

Ogrzewana powierzchnia: do 40 m2 (przy wysokości 2,5m)

Masa grzejnika: 8 kg

Długość przewodu: 2 m

Wymiary [wys./szer./gł.]: 485 mm x 840 mm x 150 mm

Kolor grafitowy


 
GRATIS !!!
 
ANTENA ZWIĘKSZAJĄCA ZASIĘG BEZPRZEWODOWEGO CZUJNIKA TEMPERATURY !!!
 
Zasada działania
 

Grzejniki NOGEN należą do grupy konwektorów elektrycznych, jednakże elementem grzejnym w grzejnikach nie jest sama grzałka wykonana z drutu oporowego, ale cały zespół takich grzałek umieszczonych w odpowiedni sposób w radiatorze grzejnika. Wykorzystując maksymalnie pobraną energię elektryczną bez strat, grzałki pracują w konstrukcji zamkniętej i w ten sposób są odizolowane od przepływającego powietrza (pracują w środowisku zamkniętym). Grzałki oddają swoją całą energię od wewnątrz do radiatora zbudowanego ze stu trzydziestu kształtowników (kominów) i dzięki temu w znaczny sposób zwiększają konwekcję.

Dzięki zastosowaniu powyższych rozwiązań, powietrze w grzejnikach NOGEN nagrzewane jest szybko i szybko zostaje przetransportowane do otoczenia !!!

Powyższe parametry sprawiają, iż grzejniki NOGEN są w stanie 3-4 krotnie szybciej wymienić powietrze w pomieszczeniu, niż tradycyjne konwektory elektryczne o tej samej mocy.

Funkcjonalność
 

Jednym z największych atutów grzejników NOGEN jest fakt, iż działają one bezobsługowo. Każdy grzejnik zaopatrzony jest w wysokiej klasy programator, który nie tylko steruje pracą systemu grzałek i zabezpieczeniami, ale pozwala użytkownikowi na swobodne programowanie temperatur i czasu pracy urządzenia. Grzejnik posiada dwa tryby pracy – automatyczny i manualny. Manualny pozwala nam na bieżąco decydować o temperaturze do jakiej grzejnik ma ogrzać pomieszczenie, natomiast automatyczny zupełnie wyręcza użytkownika z pilnowania właściwej temperatury i czasu pracy grzejnika.

W trybie automatycznym mamy możliwość 10 ustawień temperatury na dobę, 7 dni w tygodniu.

Każdy grzejnik wyposażony jest w czujniki temperatury, w czasie rzeczywistym dokonuje pomiaru temperatury pomieszczenia w jakim jest zainstalowany i w razie potrzeby podnosi ją do wartości na jaką został wcześniej zaprogramowany.

Programator wyposażony jest również w licznik prądu, a zainstalowany w oprogramowaniu kalkulator pozwala nam na bezpośredni odczyt kosztów pracy urządzenia w złotówkach.

Oszczędność
 

Grzejniki energooszczędne NOGEN funkcjonują na zasadzie maksymalnego wykorzystania pobranej energii elektrycznej, przetworzenia jej na energię cieplną i w najlepszy możliwy sposób przekazania jej do otoczenia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań takich jak dużej masy i powierzchni radiator oraz zaawansowana elektronika grzejniki NOGEN są znacznie wydajniejsze od tradycyjnych grzejników elektrycznych.

Instalacja grzejników nie wymaga praktycznie żadnych nakładów inwestycyjnych. Jedynym kosztem ponoszonym przez użytkownika jest koszt samych urządzeń. Nie istnieje potrzeba – jak w przypadku wielu innych systemów – budowania dodatkowych pomieszczeń, elementów jak np. kotłowni czy instalacji kominowo – nawiewowych.

Ponadto zastosowanie grzejników energooszczędnych NOGEN pozawala na szybkie i łatwe rozbudowy i dostosowanie systemu ogrzewania w przypadku jakichkolwiek zmian (np. rozbudowa domu zwiększająca znacząco zapotrzebowanie na ciepło) – po prostu dokupujemy i montujemy kolejne urządzenia.

Stosując grzejniki NOGEN minimalizujemy również dodatkowe koszty eksploatacyjne, np. koszty przeglądów instalacji (przegląd większości instalacji grzewczych powinien się odbywać minimum raz w roku, elektrycznej zaś raz na 5 lat).

Bardzo ważnym czynnikiem jest również wkład pracy ludzkiej. Dzięki zastosowaniu grzejników NOGEN, które są praktycznie bezobsługowe, unikamy straty czasu i pracy poświęcanej na zakup i składowanie paliw stałych, a także później na usuwanie odpadów powstałych w wyniku ich spalania.

Bezpieczeństwo
 

Grzejniki Nogen to grzejniki elektryczne, a zatem podczas pracy nie wytwarzają żadnych spalin, szkodliwych gazów czy odpadów stałych. Energia elektryczna należy do tzw. czystych energii, dlatego wybierając grzejniki NOGEN jako źródło ciepła, użytkownicy przyczyniają się do niepowstawania niskiej emisji, która jest główną przyczyną tworzenia się smogu. Grzejniki NOGEN doskonale współpracują z odnawialnymi źródłami energii (OZE) takimi jak elektrownie wiatrowe, fotowoltaiczne czy wodne. Grzejniki NOGEN pracując, nie obniżają naturalnej wilgotności powietrza, nie wywołują efektu palenia kurzu i są bezwonne. Dlatego idealnie nadają się dla alergików i astmatyków.

Zastosowany w grzejnikach NOGEN system zabezpieczeń gwarantuje bezpieczne użytkowanie – możemy pozostawić grzejniki nawet na czas długotrwałych wyjazdów, ponieważ nie stwarzają zagrożenia wybuchem czy pożarem. W przeciwieństwie do systemów wodnych grzejniki NOGEN nie stwarzają też ryzyka zalania mieszkania na skutek nieszczelności instalacji wodnej.

Podwójne zabezpieczenie termiczne w Grzejnikach NOGEN zabezpieczają grzejnik przed nadmiernym rozgrzaniem się na skutek niewłaściwego użytkowania (np. używanie grzejnika jako suszarki do ubrań). Grzejniki jest bezpieczny dla użytkowników i otoczenia, jego obudowa nie nagrzewa się, a zatem nie istnieje ryzyko oparzenia.

 
 
Przykład doboru grzejników:
 
 
 
Grzejniki NOGEN to w pełni inteligentny system do ogrzewania domu, biura, powierzchni handlowych i usługowych !!!
 
 
Produkt jest nowy, kompletny i oryginalny !!!

 
 

Wszystkie produkowanie grzejniki zostały skonstruowanie na podstawie najnowszych osiągnięć w branży.

NOGEN Sp. z o.o. jest firmą rodzimą wyłącznie z polskim kapitałem, produkującą swoje wyroby na terenie kraju.

Technologia wykonania grzejników oraz ich design są opatentowane przez firmę NOGEN.
 

 
W skład wysyłki wchodzą:
 

Grzejnik elektryczny NOGEN N4820 2000W KOLOR GRAFITOWY

Stopki w kolorze GRAFITOWYM

Instrukcja obsługi

Karta gwarancyjna

Paragon lub faktura VAT


 
Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem.
 
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!
 
 • Formy płatności Płatność z góry
  Płatność przy odbiorze
 • Sposoby płatności Przelew tradycyjny Przelewy24 Pobranie
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  Czas wysyłki: 24h
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Odbiór osobisty 0,00 zł 0,00 zł 100 szt.
  Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł 0,00 zł 100 szt.
  Przesyłka kurierska 0,00 zł 0,00 zł 100 szt.
  Przesyłka kurierska pobraniowa 0,00 zł 0,00 zł 100 szt.
Dane sprzedawcy:
Grzegorz Wendołowski
AKOM Grzegorz Wendołowski
ul,. Kościuszki 29
87-820 Kowal
REGON: 910044007
NIP: 888-100-27-46

Telefon kontaktowy: +48 600-196-100

Email kontaktowy: sklep@grzejnik.net

Informacje od sprzedającego
Odstąpienie od umowy

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@grzejnik.net lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
-imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
-datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
-przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
-wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

WARUNKI GWARANCJI

1. Gwarancja obowiązuje na terenie Polski. Sprzedawca udziela gwarancji na okres xx miesięcy od daty sprzedaży. Realizatorem świadczeń gwarancyjnych jest sprzedawca urządzenia. Wykryte w tym czasie wady będą usuwane bezpłatnie. Naprawa zostanie wykonana w możliwie najkrótszym terminie do 14 dni roboczych od daty dostarczenia urządzenia do sprzedającego. Sprzedawca zastrzega sobie prawo wydłużenia powyższego okresu w uzasadnionych przypadkach.
2. Sprzedawca udziela gwarancji na produkt. Gwarancja nie obejmuje usługi montażu.
3. Naprawą gwarancyjną określa się wykonanie czynności, których celem jest usunięcie wady urządzenia objętego gwarancją. Urządzenie lub podzespoły, w których stwierdzone zostaną braki materiałowe, konstrukcyjne lub produkcyjne i z tego powodu działają nieprawidłowo, będą naprawiane lub wymieniane. Po wykonaniu czynności serwisowych wymienione części stają się własnością Sprzedawcy.
4. Gwarancji nie podlegają:
- uszkodzenia mechaniczne, termiczne, chemiczne i wszystkie inne powstałe wskutek działania lub zaniechania użytkownika lub działania siły zewnętrznej (np. zjawisk atmosferycznych, przepięć lub zakłóceń elektrycznych bądź elektromagnetycznych)
- uszkodzenia powstałe wskutek: niewłaściwego montażu (niezgodnego z instrukcją montażu) oraz zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi, zmian konstrukcyjnych i przeróbek dokonanych przez użytkownika lub inne osoby trzecie; używanie niesprawnych produktów.
- uszkodzenie wynikające z wcześniejszego rozmontowania lub naprawiania przez osoby do tego nieuprawnione - urządzenia z uszkodzoną (niewidoczna data produkcji), zerwaną tabliczką znamionową
- wymiany części posiadających określona żywotność i ulegających naturalnemu zużyciu: żarówki, baterie, akumulatory, koła zębate, sprężyny, bezpieczniki, szczotki komutatorowe itp.
- uszkodzenia urządzeń wynikające z niewłaściwego doboru względem przeznaczenia
5. W przypadku dokonania 3 nieskutecznych napraw gwarancyjnych tego samego rodzaju kupującemu przysługuje prawo wymiany wadliwego elementu na nowy. W przypadku zakupu kilku urządzeń w jednym zestawie, możliwość wymiany dotyczy tylko tego urządzenia, którego trzykrotne naprawy okazały się nieskuteczne.
6. Sprzedawca nie ponosi kosztów związanych z demontażem, montażem oraz transportu do, i z serwisu.
7. Gwarancja bez dołączonego dowodu zakupu, stempla sprzedawcy, wpisanego modelu urządzenia lub numeru seryjnego, podpisu nabywcy oraz bez daty sprzedaży jest nieważna.
8. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Klienta wynikających z rękojmi. W opisie każdego produktu jest podany okres gwarancji.

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata
(dla firm rękojmia wyłączona)

Adres reklamacji:
AKOM Grzegorz Wendołowski
ul,. Kościuszki 29
87-820 Kowal
Polska
Czy produkt można zwrócić: TAK
Czas na zwrot przedmiotu: 14 dni
Koszt zwrotu ponosi: Kupujący

Adres zwrotu:
AKOM Grzegorz Wendołowski
ul,. Kościuszki 29
87-820 Kowal
Polska
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zgłoś naruszenie zasad

Pomoc i wsparcie

Facebook

Płatności obsługują: Szybkie płatnosci internetowe Przelewy24
Szukanie zaawansowane