Grzejniki elektryczne NOGEN – nowy wymiar oszczędności

Czy koszt ogrzewania energią elektryczną może dorównywać a nawet być niższy niż koszt ogrzewania węglem, olejem lub gazem? Z grzejnikami NOGEN jest to możliwe!

Grzejniki elektryczne NOGEN to polskie energooszczędne grzejniki elektryczne.

Ich cechą wyróżniającą jest opatentowana, unikalna konstrukcja wymiennika ciepła.

Wymiennik ciepła grzejników NOGEN zbudowany jest ze 130 specjalnych kształtowników, które wyglądem przypominają kominy.
Pozwala to na znaczne powiększenie powierzchni wymiany ciepła, a także zwiększenie prędkości przepływającego powietrza.
W przeciwieństwie do typowych grzejników, elementem grzejnym nie jest pojedynczy drut oporowy lecz zespół grzałek pracujących w systemie zamkniętym. Powoduje to intensywną wymianę ciepła między wymiennikiem ciepła, a powietrzem.
To z kolei przekłada się na znacznie krótszy czas pracy grzejnika, a tym samym niższe zużycie energii elektrycznej.

Prędkość przepływającego powietrza przez grzejniki NOGEN to nawet 1,1 m/s !!!

Powyższe parametry powodują, że grzejniki NOGEN nagrzewają powietrze w pomieszczeniu 3-4 razy szybciej niż standardowe grzejniki o tej samej mocy.

Grzejniki NOGEN w kolorze białym

Jedną z największych zalet grzejników NOGEN jest ich bezobsługowość. Każdy grzejnik wyposażony jest w wysokiej klasy programator, który może pracować w dwóch trybach:

  • tryb manualny: na bieżąco decydujemy o temperaturze do jakiej grzejnik ma ogrzać pomieszczenie
  • tryb automatyczny: mamy możliwość ustawienia żądanych temperatur w zależności od dnia tygodnia i godzin (istnieje możliwość 10 ustawień temperatury na dobę, 7 dni w tygodniu)

Grzejniki NOGEN dokonują na bieżąco pomiaru temperatury dzięki zastosowaniu czujnika przewodowego lub bezprzewodowego. Programator ponadto posiada licznik prądu, który pozwala na kalkulację kosztów ogrzewania. Poniżej przedstawiono przybliżone koszty ogrzewania grzejnikami NOGEN.

Szacunkowy koszt ogrzewania grzejnikami Nogen w sezonie grzewczym może być przyjęty na poziomie od 4 do 5 zł/m2*mc.

Grzejniki elektryczne Nogen wykorzystują maksymalnie pobraną energię elektryczną, przetwarzają ją na energię cieplną i w najlepszy możliwy sposób przekazują ją do otoczenia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz zaawansowanej technologii grzejniki Nogen są znacznie wydajniejsze od tradycyjnych grzejników elektrycznych.

Instalacja grzejników Nogen nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. Jedynym kosztem, które ponosi użytkownik jest koszt samych urządzeń.
Zastosowanie grzejników Nogen pozwala na łatwe rozbudowanie systemu, na przykład przy rozbudowie domu- po prostu dokupujemy i montujemy kolejne grzejniki Nogen.

Grzejniki Nogen fabrycznie posiadają w zestawie uchwyty do montażu na ścianie. Opcjonalnie mogą zostać wyposażone w stopki, dzięki czemu grzejnik staje się urządzeniem mobilnym.

Grzejniki NOGEN w kolorze grafitowym ze stopkami (opcja)

Grzejniki są bezpieczne- posiadają podwójny system zabezpieczenia przed przegrzaniem. Dzięki temu mogą być pozostawione bez opieki nawet na czas długotrwałych wyjazdów.

Grzejniki Nogen spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa obowiązujące w UE. Posiadają zarówno Certyfikat Europejski CE jak i Certyfikat Bezpieczeństwa B.

Obudowa grzejników Nogen nie nagrzewa się, zatem nie istnieje ryzyko oparzenia.

Producent oferuje szeroką gamę produktów o mocach od 400W do 2000W.

Grzejniki występują w kolorze białym oraz grafitowym.

Pełna oferta grzejników NOGEN dostępna jest w serwisie AWEN.PL

→LINK DO AUKCJI Z GRZEJNIKAMI←

Ostatnie aktualności

Pomoc i wsparcie

Facebook

Płatności obsługują: Szybkie płatnosci internetowe Przelewy24