Szukanie zaawansowane
koszyk jest pusty

** KLIMOSZ TANK 140 * BOJLER ZASOBNIK 1-WĘŻOWNICA (1913)

Cena: 1 689,00 zł

Parametry przedmiotu

  • Stan: Nowy

Opis


 
Przedmiotem aukcji jest:

Zbiornik do ciepłej wody użytkowej
KLIMOSZ TANK 140
Jednowężownicowy
z izolacją piankową.
Pojemność: 140l
Symbol katalogowy: KTCWU1WS140 

Zdjęcie podglądowe

 
Gwarancja na szczelność - 7 lat !
 
Gwarancja na pozostałe elementy - 2 lata !

 
 
POLSKI PRODUCENT !!!

 
 
Parametry techniczne:

Pojemność: 140 l

Ilość wężownic: jedna

Moc grzewcza wężownicy: 25 kW

Wymiary [szer./wys.]: 480 mm / 1300 mm

Waga: 68 kg

 
 
Charakterystyka serii:

 
Podgrzewacze KLIMOSZ TANK CWU 1W z jedną wężownicą to urządzenia służące do podgrzewania wody użytkowej.
 

Dostępne są w pojemnościach od 100 do 3000 l.

Zastosowano w produkcji najwyższej jakości emalię ceramiczną typu EXTRA GLASS, zgodna z normą DIN 4753, spełniającą wysokie wymagania higieniczne i zapewniająca bezawaryjne długotrwałe użytkowanie zbiornika.

Seryjnie wyposażony w wydajną anodę magnezową, którą należy wymieniać co 12 miesięcy.

Efektywne ogrzanie wody użytkowej zapewnia jedna wężownica o dużej mocy, połączona z zewnętrznym źródłem ciepła takim jak np. kocioł stałopalny lub instalacja solarna.

Opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia zasobnika CWU w grzałkę elektryczną.

Aby zminimalizować straty ciepła do minimum, zasobnik pokryto warstwą izolacji termicznej o niskim współczynniku przenikania ciepła, tak aby koszty eksploatacyjne były jak najniższe. W zbiornikach o pojemności do 500 l - zastosowano warstwę 50mm sztywnej pianki poliuretanowej w płaszczu typu skay DVC, natomiast od pojemności 800 l - zastosowano warstwę 100mm miękkiej pianki w płaszczu typu skay DVC, z możliwością zdejmowania podczas montażu.

Obudowę zewnętrzną stanowi płaszcz DVC w kolorze czerwonym z szarym paskiem.


 
Paramtery wszystkich urządzeń serii:

 

 
Dlaczego KLIMOSZ TANK?

 
-> Najwyższa jakość wykonania.
 
-> Nowoczesny design.
 
-> Niski współczynnik przenikania ciepła obudowy (małe straty ciepła).
 
-> Szeroki asortyment pozwala na dobór najbardziej optymalnej pojemności zasobnika.
 
-> Możliwość zastosowania grzałki elektrycznej pozwala na podgrzewanie wody np. w przypadku awarii kotła.

 
 
Produkt jest nowy, kompletny i oryginalny !!!

 
 
W skład wysyłki wchodzą:
 

Zbiornik do ciepłej wody użytkowej KLIMOSZ TANK 140

Instrukcja obsługi

Karta gwarancyjna

Paragon lub faktura VAT


 

 
Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem.
 
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!
 
  • Formy płatności Płatność z góry
  • Sposoby płatności Przelew tradycyjny Przelewy24
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 150,00 zł 0,00 zł 100 szt.
Dane sprzedawcy:
Grzegorz Wendołowski
Grzegorz Wendołowski AKOM
ul. Kościuszki 29
87-820 Kowal
REGON: 910044007
NIP: 888-100-27-46

Telefon kontaktowy: +48 600-196-100

Email kontaktowy: pawel@grzejnik.net

Informacje od sprzedającego
Odstąpienie od umowy

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem heating_center@interia.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
-imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
-datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
-przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
-wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

WARUNKI GWARANCJI

1. Gwarancja obowiązuje na terenie Polski. Sprzedawca udziela gwarancji na okres xx miesięcy od daty sprzedaży. Realizatorem świadczeń gwarancyjnych jest sprzedawca urządzenia. Wykryte w tym czasie wady będą usuwane bezpłatnie. Naprawa zostanie wykonana w możliwie najkrótszym terminie do 14 dni roboczych od daty dostarczenia urządzenia do sprzedającego. Sprzedawca zastrzega sobie prawo wydłużenia powyższego okresu w uzasadnionych przypadkach.
2. Sprzedawca udziela gwarancji na produkt. Gwarancja nie obejmuje usługi montażu.
3. Naprawą gwarancyjną określa się wykonanie czynności, których celem jest usunięcie wady urządzenia objętego gwarancją. Urządzenie lub podzespoły, w których stwierdzone zostaną braki materiałowe, konstrukcyjne lub produkcyjne i z tego powodu działają nieprawidłowo, będą naprawiane lub wymieniane. Po wykonaniu czynności serwisowych wymienione części stają się własnością Sprzedawcy.
4. Gwarancji nie podlegają:
- uszkodzenia mechaniczne, termiczne, chemiczne i wszystkie inne powstałe wskutek działania lub zaniechania użytkownika lub działania siły zewnętrznej (np. zjawisk atmosferycznych, przepięć lub zakłóceń elektrycznych bądź elektromagnetycznych)
- uszkodzenia powstałe wskutek: niewłaściwego montażu (niezgodnego z instrukcją montażu) oraz zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi, zmian konstrukcyjnych i przeróbek dokonanych przez użytkownika lub inne osoby trzecie; używanie niesprawnych produktów.
- uszkodzenie wynikające z wcześniejszego rozmontowania lub naprawiania przez osoby do tego nieuprawnione - urządzenia z uszkodzoną (niewidoczna data produkcji), zerwaną tabliczką znamionową
- wymiany części posiadających określona żywotność i ulegających naturalnemu zużyciu: żarówki, baterie, akumulatory, koła zębate, sprężyny, bezpieczniki, szczotki komutatorowe itp.
- uszkodzenia urządzeń wynikające z niewłaściwego doboru względem przeznaczenia
5. W przypadku dokonania 3 nieskutecznych napraw gwarancyjnych tego samego rodzaju kupującemu przysługuje prawo wymiany wadliwego elementu na nowy. W przypadku zakupu kilku urządzeń w jednym zestawie, możliwość wymiany dotyczy tylko tego urządzenia, którego trzykrotne naprawy okazały się nieskuteczne.
6. Sprzedawca nie ponosi kosztów związanych z demontażem, montażem oraz transportu do, i z serwisu.
7. Gwarancja bez dołączonego dowodu zakupu, stempla sprzedawcy, wpisanego modelu urządzenia lub numeru seryjnego, podpisu nabywcy oraz bez daty sprzedaży jest nieważna.
8. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Klienta wynikających z rękojmi. W opisie każdego produktu jest podany okres gwarancji.


Zgłoś naruszenie zasad

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: Szybkie płatnosci internetowe Dotpay